Olof Arborelius oljemålning

170497

ARBORELIUS, Olof (1842-1915): Fäbod, monogramsignerad, intyg a tergo, olja på duk, 31x59 cm

Krackelyrer

Konst, Måleri

Olof Arborelius oljemålning

Budhistorik (5 bud)
638938
3 800
638628
3 200
637697
630010
629729

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.