Insjölandskap i månsken oljemålning

170496

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Insjölandskap i månsken, otydligt signerad Hirsch? daterad -82, olja på duk, 66x112 cm

Färgbortfall, krackeleringar, lagning

Konst, Måleri

Budhistorik (5 bud)
639144
634820
634609
634459
700
634457

Slutpris SEK:
143 EUR, 161 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.