E Micheew oljemålning

170495

MICHEEW, Elena (1899-1972): Tärna, signerad och daterad E Micheew -48, olja på duk, 98x66 cm

Konst, Måleri

E Micheew oljemålning

Budhistorik (8 bud)
639199
639196
639193
1 900
639191
1 800
639188
1 700

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.