Bägare silver 1789

170493

BÄGARE, silver, 1789, ciselerad dekor, höjd 8 cm, vikt 43 g

Lagning, smärre bucklor

Silver

Bägare silver 1789

Budhistorik (4 bud)

639063
900
638930
500
634653
630744

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.