Tändstickaskhållare silver

170492

TÄNDSTICKSASKHÅLLARE, 11+2 st, silver, GAB resp WAB, varierande årsstämplar mestadel 1940-tal, vikt ca 197 g

Med gravyr

Silver

Tändstickaskhållare silver

Budhistorik (6 bud)
639120
950
630768
900
630766
750
630765
550
629444

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.