Fernand Leger färglitografi

170488

LEGER, Fernand (1881-1955): Komposition, stämpelsignerad F. Leger, numrerad 281/300, färglitografi, 43x30 cm

Fernand Leger färglitografi

Budhistorik (10 bud)
638663
1 800
638551
1 700
632154
1 600
638550
632154
1 400

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.