Konrad Ekdahl olja

170479

EKDAHL-ASKIM, Konrad (1910 - 2002): Motiv från Bohuslän, signerad och daterad K Ekdahl Askim, olja på pannå, 39x59 cm

Konst, Måleri

Konrad Ekdahl olja

Budhistorik (12 bud)
641382
850
641272
641381
750
641272
700
641220
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.