Naemi Eriksson olja

170478

ERIKSSON, Naemi (född 1920-2002): Näckrosor, signerad och daterad Naemi Eriksson 90, olja på duk, 46x55 cm

Konst, Måleri

Naemi Eriksson olja

Budhistorik (30 bud)
641446
3 400
641437
3 200
641442
641437
2 800
641439
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.