Konrad Ekdahl olja

170476

EKDAHL-ASKIM Konrad (1910 - 2002) Motiv från Bohuslän, signerad och daterad K Ekdahl -44, olja på pannå, 39x49 cm

Konst, Skulptur

Konrad Ekdahl olja

Budhistorik (12 bud)
640390
640113
750
640387
750
640113
700
638231
650

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.