Stig Claesson litografi

170473

CLAESSON, Stig (1928-2008): Utsikt över Slussen, signerad Stig Claesson, numrerad 46/100, färglitografi, 41x55 cm

Konst, Grafik, Stockholmiana

Stig Claesson litografi
Budhistorik (16 bud)
634306
3 400
634877
3 200
634306
634875
2 800
634306
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.