Grafiskt verk kopparstick

170468

ALLORI, Alessandro (1535-1607) kopia efter, Caesar i Egypten, etsning, 56x61 cm

Smärre skador

Grafiskt verk kopparstick
Budhistorik (2 bud)

633115
633114
900

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.