Axel Olson färglitografi

170460

OLSON, Axel (1899-1986): Sydländsk stadsvy med figurer, signerad Axel Olson, 146/360, färglitografi, 50x34 cm

Axel Olson färglitografi

Budhistorik (8 bud)
638945
750
637078
700
638585
700
637078
650
637126
600

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.