Henry Heerup färglitografi

170459

HEERUP, Henry (1907-1993): Harvande sällskap Heerup, signerad, färglitografi, 87/260, 60x49 cm

Henry Heerup färglitografi
Budhistorik (1 bud)

637963
2013-02-18 20:02:28

2013-02-18 kl 22:54
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.