Anna Gardell Ericson akvarell

170443

GARDELL ERICSON, Anna (1853-1939): Landskap, signerad Anna Gardell Ericson, akvarell, 29x43,5 cm

Konst, Måleri

Anna Gardell Ericson akvarell

Budhistorik (6 bud)
648311
648240
648173
640674
1 400
638978

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.