Soffbord/matbord 1960-tal

170436

SOFFBORD/MATBORD, 1960-tal, etikettmärkt EM-Bordet, teak, soffbordets mått höjd 57, 120x51, matbordets mått höjd 70, 102x70 cm

Ytskador

Soffbord/matbord 1960-tal

Budhistorik (6 bud)
647390
647389
647204
700
646998
450
644788

Slutpris SEK:
95 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.