Antonio Clavé litografi

170417

CLAVÉ, Antonio (1913-2005): Komposition, signerad Clavé, 7/90, litografi, 76x56 cm

Hanteringsveck, gulnader

Antonio Clavé litografi
Budhistorik (3 bud)

638256
850
638236
600
628796

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.