Gösta Almgren G E A marmor

170412

ALMGREN, Gösta Eugén (1888-1954): Flickansikte, monogramsignerad och daterad G.E.A. 1917, marmor, höjd ca 32 cm

Konst, Skulptur

Gösta Almgren G E A marmor

Budhistorik (23 bud)
639049
2 400
639045
639048
639045
1 900
639044
1 800

Slutpris SEK:
2 400
229 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.