Oidentifierad konstnär oljemålning

170411

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, (1900-tal): Ensamseglaren, olja på pannå, 120x105 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (28 bud)
638210
2 600
638067
2 400
638053
638059
638053
1 700

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.