Klaffbord 1800-tal

170391

KLAFFBORD, 1800-tal, barockstil, betsad furu, höjd 69, 95x 47 cm (diameter 98)

Slitage

Klaffbord 1800-tal

Budhistorik (7 bud)
646168
646085
646045
644737
950
643680
900

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.