Karmstol Napoleon III

170390

KARMSTOL, 1800-talets andra hälft, Napoleon III, förgylld

Karmstol Napoleon III

Budhistorik (30 bud)
640648
8 000
646103
8 000
640648
7 200
646097
7 000
640648
6 800

Slutpris SEK:
8 000
806 EUR, 915 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.