Hans Bellmer litografi

170383

BELLMER, Hans (Tyskland 1902-1975): Komposition, signerad Bellmer, 59/100, litografi, bladstorlek 50x67 cm; oramad

Hans Bellmer litografi
Budhistorik (4 bud)

638122
450
637044
637044
629990

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.