Takarmatur metall och glas

170368

TAKARMATUR, 3-armad, 1920/30-tal, förgylld metall och frostade glaskupor, höjd ca 74 cm

Belysning, Taklampor

Takarmatur metall och glas
Budhistorik (22 bud)
644302
1 900
635075
1 800
644301
1 700
635075
1 600
644297

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.