Jim Dine grafiskt blad

170348

DINE, Jim (USA, född 1935): "Green robe" - Petersburg Press , signerad Jim Dine, 1971, färglitografi, edition 1000, av dessa är 300 ex signerade, bladstorlek 78x56 cm; oramad

Hanteringsveck

Jim Dine grafiskt blad

Budhistorik (4 bud)

637520
1 300
637515
631899
500
631898

Slutpris SEK:
1 300
124 EUR, 139 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.