Bok

170345

MARTINSON, Harry (1904-1978): " Aniara", bibliofilupplaga från 1956, numrerad nr 29
av 125 exemplar, signerad av författaren, mjuk skinnpärm

Slitage

Böcker/Kartor

Bok

Budhistorik (3 bud)

646889
550
646231
645079

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.