Pierre Alechinsky litografi

170341

ALECHINSKY, Pierre (Belgien, född 1927): Komposition, signerad Alechinsky och numrerad 17/50, färglitografi, bladstorlek ca 50x65 cm; oramad

Hanteringsveck/fläck i marginalen

Pierre Alechinsky litografi
Budhistorik (9 bud)
628338
628349
628338
1 800
628347
1 700
628338
1 600

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.