Salongsbord rokokostil

170339

SALONGSBORD, med skiva och stenliknande konstmassa, rokokostil, förgyllt underrede, höjd 42, 102x102 cm

Smärre skador

Salongsbord rokokostil

Budhistorik (19 bud)
645600
4 400
645598
4 200
645596
640624
3 800
645595
3 800

Slutpris SEK:
4 400
420 EUR, 472 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.