Peter Dahl litografi

170331

DAHL, Peter (född 1934): Figurkomposition, signerad Peter Dahl, 147/210, färglitografi, bladstorlek 63x91 cm; oramad

Revor/fläck i marginalen, hanteringsveck

Peter Dahl litografi
Budhistorik (7 bud)
637994
636205
637989
636205
629644
950

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.