Väggdekorationer 1900-tal

170327

VÄGGDEKORATIONER, 1 par, 1900-tal, i form av änglar, polykromt bemålade, ställvis förgyllda, höjd 118 cm

Smärre färgbortfall

Diverse

Väggdekorationer 1900-tal

Budhistorik (51 bud)
637993
23 000
637987
22 000
637984
21 000
637974
20 000
637980
19 500

Slutpris SEK:
23 000
2 220 EUR, 2 521 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.