Sänghimmel 1800/1900-tal

170323

SÄNGHIMMEL, 1800/1900-tal, delvis skuren förgylld dekor, längd 92, höjd 42 cm

Renoverad och kompleterad

Diverse, Möbler

Sänghimmel 1800/1900-tal

Budhistorik (13 bud)
637947
3 200
637945
637788
2 800
637901
2 600
637788
1 700

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.