AA Tadema oljemålning

170318

TADEMA, AA (1913-1989): "Chariten", De tre gracerna, monogramsignerad, olja på duk, 80x110 cm

Konst, Måleri

AA Tadema oljemålning

Budhistorik (19 bud)
637489
637488
637486
1 900
637487
1 900
637486
1 800

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.