Axel Peter oljemålning

170317

PETER, Axel (1863-1942): Stilleben, signerad och daterad 1918, olja på duk, 54x63 cm

Konst, Måleri

Axel Peter oljemålning

Budhistorik (6 bud)
634546
634545
950
634544
900
634543
850
633911

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.