Gardinomtag

170312

GARDINOMTAG, 4 par, förgyllda, 1900-tal

Diverse

Gardinomtag

Budhistorik (11 bud)
636960
2 400
626594
636691
626594
1 600
635997

Slutpris SEK:
2 400
229 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.