Emaljtavla

170310

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, signerad och otydligt daterad Cornelius, 80x100 cm

Emaljbortfall

Konst

Emaljtavla

Budhistorik

2013-02-18 kl 20:00
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.