Oljemålning, La maja desnuda

170304

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-tal, kopia efter Francisco Goya "La maja desnuda", olja på duk, 73x140 cm

Konst

Oljemålning, La maja desnuda

Budhistorik (15 bud)
637511
1 700
636274
1 600
635709
635709
632041

Slutpris SEK:
1 700
162 EUR, 182 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.