Carl Brandt oljemålning

170302

BRANDT, Carl (1852-1930): Älgpar, signerad och daterad C Brandt, 1908, olja på duk, 127x178 cm

Konst, Måleri

Carl Brandt oljemålning

Budhistorik (28 bud)
635655
8 000
635654
7 800
635653
7 600
635652
7 400
635651
7 200

Slutpris SEK:
8 000
763 EUR, 858 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.