Orientmatta anatolisk

170292

ORIENTMATTA, anatolisk, semiantik/antik, ca 135x108 cm

Slitage, skador, lagningar

Mattor/Textilier

Orientmatta anatolisk

Budhistorik (4 bud)

634749
1 400
634627
634594
600
632966
450

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 150 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.