Elba Damast blandteknik

170291

DAMAST, Elba (1944-2005): Komposition, signerad och daterad Elba Damast 84, blandteknik på papper, 105x74 cm

Konst, Måleri

Elba Damast blandteknik
Budhistorik (19 bud)
637813
4 600
637807
4 400
635697
4 200
637801
635697
3 200

Slutpris SEK:
4 600
444 EUR, 504 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.