Konsoler rokokostil

170290

KONSOLER, 1 par, rokokostil, förgyllda, höjd 32 cm

Skador

Diverse

Konsoler rokokostil

Budhistorik (11 bud)
636838
1 400
636522
1 300
636837
1 300
636522
635821

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.