Konsol förgylld

170289

KONSOL, förgylld, dekor av rocailler och lejonmaskaron, höjd 35 cm

Lagningar

Diverse

Konsol förgylld

Budhistorik (9 bud)
636127
700
630611
650
628268
600
630610
600
628268
550

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.