Grötskål tenn

170287

GRÖTSKÅL, tenn, 1800-tal, höjd 19 cm

Lagningar

Allmoge, Diverse

Grötskål tenn

Budhistorik (8 bud)
636926
1 400
636839
1 300
634443
633807
850
633804

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.