Carl Fredrik Reuterswärd litografi

170286

REUTERSWÄRD, Carl Fredrik (född 1934): "Nära skjuter ingen Liljefors", signerad Reuterswärd, numrerad 34/200, färglitografi, ca 50x67 cm

Budhistorik (4 bud)

637144
450
634774
631065
628263

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.