André Lanskoy litografi

170285

LANSKOY, André (1902-1976): Komposition, signerad Lanskoy, numrerad 118/150, färglitografi, 65x49 cm

André Lanskoy litografi
Budhistorik (16 bud)
637352
636490
950
637295
950
636490
900
636382
850

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.