Ronnie Cutrone serigrafi

170284

CUTRONE, Ronnie (född 1948): Woody Woodpecker, signerad Ronnie Cutrone, numrerad 14/40, färgserigrafi, 62x91 cm

Ronnie Cutrone serigrafi

Budhistorik (28 bud)
637345
5 400
637341
5 200
637342
5 000
637341
4 600
637277
4 400

Slutpris SEK:
5 400
544 EUR, 618 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.