Sunol Alvar litografi

170280

ALVAR, Sunol (född 1935): Komposition med fiol, signerad Alvar, numrerad I /LX, färglitografi med prägling, 63x44 cm

Sunol Alvar litografi
Budhistorik (11 bud)
637435
637127
750
637336
700
637127
650
637333
600

Slutpris SEK:
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.