Axel Sjöberg oljemålning

170279

SJÖBERG, Axel (1866-1950): Fruktträd på Svartsjölandet, signerad och daterad Axel Sjöberg 39, olja på duk, 85x115 cm

Konst, Måleri

Axel Sjöberg oljemålning

Budhistorik (19 bud)
633610
9 200
637857
9 000
633610
8 800
637824
8 600
633610
8 400

Slutpris SEK:
9 200
926 EUR, 1 052 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.