Tomas Olsson oljemålning

170234

OLSSON, Thomas (född 1951): "Neutral Grey", signerad och daterad Tomas O 1984-1985, olja på duk, 61x75 cm

Konst, Måleri

Tomas Olsson oljemålning

Budhistorik (17 bud)
637316
1 400
637315
1 300
637314
637310
637312

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.