Bojan Kina 1900-tal

170227

BOJAN, porslin, Kina, porslin, 1900-tal, powderblue med dekor i famille rosefärger av ströblommor och fjärilar, höjd 22,5 cm, sockel medföljer

Locket med invändig nagg

Orientaliskt, Porslin

Bojan Kina 1900-tal

Budhistorik (13 bud)
635608
850
635039
635607
635039
750
635606
700

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.