Grafiska blad Petter Pettersson samt Roy Friberg

170226

GRAFISKA BLAD (2 st) "Gårdvaren" samt komposition, signerade och daterade Petter Pettersson 1979 samt RF -84 (Roy Friberg), träsnitt samt färglitografi, numrerade 11/200 samt 12/145, 40x56 respektive 44x58 cm

Budhistorik (15 bud)
637670
1 600
637694
637670
1 300
637655
637668

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.