Charles Roka oljemålning

170225

ROKA, Charles (Ungern/Norge 1912-1999): Pojke med kanin, signerad Roka, olja på duk, 81x65 cm

Konst, Måleri

Charles Roka oljemålning

Budhistorik (3 bud)

638043
450
636781
630715

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.