Karl Höglund färglitografi

170224

HÖGLUND, Karl (född 1940): Djurgårdsbron, signerad, EA 25/30, färglitografi, bladstorlek 57x86 cm

Karl Höglund färglitografi
Budhistorik (24 bud)
637409
3 400
637344
3 200
637258
636823
2 800
636094
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.